Hizmet Açıklama

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçesi sistemleri, Açık hava ve bahçe keyfini 365 gün sürmesi için verdiğimiz camlı kış bahçesi hizmetlerimizle yeni yaşam alanları yaratılabilir. Kişisel dekorasyon tercihlerine ve ihtiyaçlara uygun olarak yapılacak düzenlemelerle kış bahçesi sistemleri eşliğinde huzur ve mutluluk yaşamın ayrılmaz bir parçası haline getirilebilir.

Teras Kış Bahçesi Sistemleri

Yeni ve yaratıcı yaşam alanı olarak düşünülmesi gereken teras kış bahçesi uygulamalarımız ile yeterli büyüklüğe sahip bir hobi alanına ya da sıcak sohbetlerin yapılabileceği mekana kavuşabilirsiniz. Sadece yaz mevsiminin ve güneşin değil, yıldızların ve karlı soğuk günlerin de keyfini çıkarma imkanı sunan açılabilir kış bahçesi yaptırarak sahip olduğunuz evin değerini de artırabilirsiniz. Büyük şehirlerde yaşanan stres ve koşuşturmaya minik bir mola için kış bahçelerinden yararlanılabilir.

Hava durumuna göre değişik şekillerde kullanılabilen yeni yaşam alanları tamamen açılabilir ya da kapanabilir. Isı kontrolü üzerinde de etkili olarak kullanılan İstanul kış bahçesi uygulamalarının tavan kısmında tente ya da branda tercih edilerek güneşin istenmeyen etkilerinden korunma sağlanabilir. Otomatik açılır kapılar ve katlanır camlar yer kayıplarının önüne geçer.

İstanbul Kış Bahçesi Sistemleri

Modern ve kullanışlı olan teras veya yıl boyu kullanılabilecek kış bahçesi fiyatları kişiye özel taleplere ve ihtiyaçlara göre belirlenir. Ekiplerimiz yapacakları keşif çalışmasının ardından önerecekleri modeli kısa zaman için belirlerler. Kullanılmayan alanların yeniden yaşamın içine dahil edilmesini sağlayan uygulamalarımız, fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada barındırır.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

TIKLA HEMEN ARA