Hizmet Açıklama

Bu tip sürme sistemler, her türlü balkon çeşitlerinde kullanılabildiği gibi, kış bahçelerinde ve vitrinlerde de uygulanabilir ve rahatlıkla kullanılabilmektedir. Köşe dönüş aparatları sayesinde imalatı ve montajı kolaylaştırmaktadır. Eşikli sürme cam balkon modelleri yüksekliği maksimum 240 cm olan balkon modelleri için uygulanmaktadır.

Cam kalınlıkları 8 mm temperli cam olup, bu ağırlığı altta 2 adet rulman, üst tarafta ise 2 adet tekerlek sayesinde sağlanmaktadır. Her camda hem eşikli hem eşiksiz cam balkon sistemlerinde 2 tane yalıtım fitili kullanılmaktadır. Sarkma yapmaması için cam profil bağlanıtıları mekanik olarak sağlanmaktadır. Alüminyumların açık kısımlarında plastik kapaklar uygulanmaktadır.

Bu sistemde hiçbir şekilde paslanma yapmayan malzemeler kullanılmakta olup, içeriği ise şu şekildedir; profiller eleksal alüminyum, aksesuar malzemeleri ise polyamid ve pirinçtir. Temperli cam kullanıldığından, diğer camlara göre 5 kat daha güçlü olup, kırılmaya karşı dayanıklı ve kırıldığında küçük parçalara ayrıldığından kırılma anında herhangi bir ciddi bir tehlike yaşanmaz.

Güneş ışığına karşı duyarlı contalar sayesinde ısı, su ve ses gibi dış etkenlere karşı izolasyon sağlamaktadır. İmalatını yaptığımız cam balkon sistemleri kullanılan malzemeler sayesinde depreme dayanıklı olup, mimarı olarak estetik bir görünüm sağladığından imar, bina yönetimi vb. mevzuatına uygundur.

Ücretsiz Keşif ile Her Model Eşikli Sürme Cam Balkon Modelleri, Cam Balkon Fiyatları, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, İçin Ulaşabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

TIKLA HEMEN ARA