Perdeli Cam Balkon

Sistem perdeli olup, perde rahatlıkla sökülebilmekte ve tekrar tekrar sökülüp takılabilmektedir. Bu sistemlerin farklı olmasının nedenlerinden biride sonradan perdelerin takılıyor olmasıdır. Perdeli cam balkon sistemlerinde maksimum yükseklik ölçüsü 240 cm’ dir.

Perdelerin kalınlığı 22 cm olup, perde aralıklarında boşluk yoktur. İstenildiği yerde ve ayarda durdurulabilir. Perdeli cam balkon sistemlerinde kullanılan kanat çapı 3.1 cm çapında 8 adet rulman tarafından taşınmaktadır. Sistemin metrekare ağırlığı yaklaşık 23 kg ile 26 kg arasında değişmektedir.

Bu sistemde kullanılan camların kalınlığı 8 mm’ dir. Sistemde kullanılan rulmanların geniş ve çiftli olması kanatların her açıda dönüşlerini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Bu sistemlerde kanatların genişliği 65 cm’ dir. Perdeli cam balkon sistemlerinde kullanılan boynuz menteşeli olup, kıl fitiller kasadan uygulanmaktadır.

Perdeli cam balkon sistemlerindeki perdelerin yükseklik ölçüsü, camların yüksekliği kadar; genişliği ise kanatların alüminyum kesim ölçüsüdür. Sistemin metrekare ağırlığı32 kg ile 34 kg arasındadır. Kanat birleşim noktalarında kıl fitiller kullanılmaktadır. Köşe birleşimlerinin bulunduğu kanatların perde genişlik ölçüsü 25 mm, menteşeli kanatlar için ise 30 mm kısalacaktır.

Ücretsiz Keşif ile Her Model Perdeli Cam Balkon Modelleri, Cam Balkon Fiyatları, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, İçin Ulaşabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

TIKLA HEMEN ARA