Eşiksiz Sürme Cam Balkon

Bu sistemler, kış bahçeleri, vitrin camları ve her model balkonlarda uygulanabilmektedir. Köşe dönüş aparatları sayesinde imalatı ve montajı kolaylaştırmaktadır. Bu sistem yüksekliği 250 cm ile 3 metre arası balkonlarda kullanılabilmekte olup sistemde kullanılan camlar 8mm temperli camdır.

Eşikli sürme cam balkon sistemlerinde olduğu gibi bu modellerde de sistemde tüm yükü altta 2 adet rulman üstte 2 adet tekerlek sağlamaktadır. Her camda iki adet yalıtım fitili kullanılmaktadır. Sarkma yapmaması için cam profil bağlanıtıları mekanik olarak sağlanmaktadır. Alüminyumların açık kısımlarında metal kapaklar uygulanmaktadır.

Bu sistemde hiçbir şekilde paslanma yapmayan malzemeler kullanılmakta olup, içeriği ise şu şekildedir; profiller eleksal alüminyum, aksesuar malzemeleri ise polyamid ve pirinçtir. Temperli cam kullanıldığından, diğer camlara göre 5 kat daha güçlü olup, kırılmaya karşı dayanıklı ve kırıldığında küçük parçalara ayrıldığından kırılma anında herhangi bir ciddi bir tehlike yaşanmaz.

Güneş ışığına karşı duyarlı contalar sayesinde ısı, su ve ses gibi dış etkenlere karşı izolasyon sağlamaktadır. İmalatını yaptığımız cam balkon sistemleri kullanılan malzemeler sayesinde depreme dayanıklı olup, mimarı olarak estetik bir görünüm sağladığından imar, bina yönetimi vb. mevzuatına uygundur.

Ücretsiz Keşif ile Her Model Eşiksiz Sürme Cam Balkon Modelleri, Cam Balkon Fiyatları, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, İçin Ulaşabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

TIKLA HEMEN ARA